مارک سازی

با یک جستجو در اینترنت می توانید انواع مارک های شرکتی تجاری با علائم متفاوت که دارای جنس های متنوعی است مشاهده کنید، این نوع مارک سازی که به صورت برچسب بر روی جنس هایی مانند برنج، فلز، استیل، آلومینیوم حک می شوند در اصل شروع مارک سازی را نشان می دهد. درست است تولید مارک از همانند برندهایی می آید که برای تبلیغات انجام می گیرد.

مارک سازی در ایران

مارک سازی از جنس برنج

این نوع مارک ها که از جنس برنج است و بر روی ان نیز حکاکی می شود به دلیل اینکه رنگ ان متفاوت است مورد علاقه افراد زیادی است و حکاکی که بر روی انها انجام می شود معمولا به شکل اسیدی و استفاده از لیزر خواهد بود.

مارک سازی از جنس استیل

شاید بتوان گفت این نوع مارک در صنعت مارک سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل آن مقاومت عالی است که دارد، مارک هایی که بسیار براق و زیبا هستند،ضخامت آنها با توجه به نوع طراحی و حکاکی انجام شده توسط کاربر می تواند تعیین شود، به طور معمول ضخامت مارک استیل در حدود 2. تا 5. میلی متر خواهد بود و این ضخامت تا حدودی قابل تغییر است.

به شکل معمول می توان این نوع مارک را رنگ کرد و بنابراین برای برخی پلاکاردها نیز مورد استفاده قرار می گیرد، حکاکی بر روی انها به شکل لیزری و هم چنین از روش اسیدی نیز استفاده می شود، اگر توجه کرده باشید بیشتر پلاک هایی که بر سر در خانه ها دیده می شود از نوع مارک استیل است.

مارک آلومینیومی

این نوع مارک آلومینیومی در مارک سازی زیباترین نوع محسوب می شود زیرا دارای رنگی نقره ای دخشان و زیبا است که چشم ها را خیره می کند، حکاکی بر روی مارک آلومینیومی نیز به دو روش اسیدی و لیزری انجام می شود و این نوع مارک بسیار محکم و عایق بندی خوبی در برابر شرایط متفاوت آب و هوا است.

تولید انواع مارک با بهترین قیمت

البته باید این را نیز باین کنم که همه انواع مارک ها به شکل معمول در برابر آب بسیار مقاوم هستند بنابراین زنگ زدگی ندارند و دارای مقاومت بسیار خوبی هستند، مارک سازی معمولا برای تبلیغات جوابگوی بسیار خوبی است و می تواند محصول و یا تولیدات شما را با توجه به حکاکی های روی آن به همه معرفی کند و این در حالی است که تغییری در آن تا سالها بوجود نمی آید و این باعث می شود که بتوان از آنها سالها استفاده کرد.

در صنعت مارک سازی مواردی ساخته می شود که به عنوان شناسنامه عمل می کنند، مثلا وقتی به موزه ها می روید و مارک ها یا پلاک هایی را مشاهده می کنید نشان از شناسنامه یک شی است و یا اینکه برای برخی تولیدات نیز شناسنامه هایی را تهیه می کند که نشان از توضیحات اولیه و ابتدایی محصول است، بنابراین مارک سازی صنعتی است که همیشه در حال پیشرفت است و می توان از آن به عنوان تبلیغات و شناسایی محصول و یا اینکه برای پلاک های مکان های متفاوتی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تماس بگیرید